Beyaz Ay Çekirdeği

6.7018.70

Ay çekirdeği ailesinin en lezzetlilerinden olan beyaz Japon ay çekirdeklerini tam mevsiminde taze taze topladık, tamamen sağlıklı koşullarda ayıkladık, tuzlu sevenler için kavurup, raflardaki yerini almasını sağladık. Biliyoruz ay çekirdeği çitlemek bir tür bağımlılık, bizim için de öyle…
Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler: ,

Beyaz Ay Çekirdeği

Ay çekirdeği ailesinin en lezzetlilerinden olan beyaz Japon ay çekirdeklerini tam mevsiminde taze taze topladık, tamamen sağlıklı koşullarda ayıkladık, tuzlu sevenler için kavurup, kuruyemiş raflarında yerini almasını sağladık. Biliyoruz ay çekirdeği çitlemek bir tür bağımlılık, bizim için de öyle…

Ama içinizi rahatlatalım: Tuzlu beyaz Japon ay çekirdeklerinin vücudumuza olan faydaları da saymakla bitmiyor.

Fosfor ve Çinko Kaynağı

Tuzlu beyaz Japon ay çekirdeği bedenin kuvvetlenmesini ve fonksiyonlarının düzenlenmesini sağlayan pek çok vitamin ve mineral içerir. Bunların başında da fosfor ve çinko gelmektedir.

* Tuzlu beyaz Japon ay çekirdeği oldukça iyi bir fosfor kaynağıdır. Bu özelliği ile kalp ve böbrek fonksiyonlarının düzenlenmesine yardım eder.
* Aynı zamanda oldukça iyi bir çinko kaynağı olan tuzlu beyaz Japon ay çekirdeği bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve yaraların iyileşmesine yardımcı olur.
* İçeriğinde bulunan fosfor ve çinko diş ve kemik sağlığının korunmasında oldukça etkilidir.
* Ay çekirdeğinin içinde bulunan B6 kan şekeri düşmesinin önlenmesine yardımcı olur.
* Ay çekirdeği yağında bulunan bol miktardaki E vitamini antioksidan özelliklidir ve kalp, damar, beyin fonksiyonlarının düzenlenmesinde rol alır.
* Tuzlu beyaz Japon ay çekirdeği cildin yaşlanmasını yavaşlatır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Beyaz Ay Çekirdeği” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir