Kavrulmuş Soslu Mısır

9.1028.30

Tarladan en iyi mısırları sizin için topladık, özenle ayıkladık, yağ ve özel baharat karışımımızla birlikte kavurduk, tamamen sağlıklı şartlarda paketledik ve kavrulmuş soslu mısır olarak sizlere sunduk.

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler: ,

Kavrulmuş Soslu Mısır

Tarladan en iyi mısırları sizin için topladık, özenle ayıkladık, yağ ve özel baharat karışımımızla birlikte kavurduk, tamamen sağlıklı şartlarda paketledik ve bu kuruyemiş lezzetlerinden kavrulmuş soslu mısırı  sizlere sunduk.

Soslu Mısırın Faydaları

Soslu mısır tanelerinde nişasta, A vitamini ve doymamış yağ asitleri mevcuttur. Kan şekerinin daha dengeli yükselmesini sağlar. Mide şikayetlerinin azalmasına yardımcı olur. Mısır, yüksek nişasta ve karbonhidrat oranı ile enerji kaynağıdır. Bu sayede vücuda ve zihne enerji verir. Doymamış yağ asitleri bakımından zengindir ve kandaki kolesterolün kontrol edilmesini sağlayan doymamış yağ, kalp ve damar sağlığı için yararlıdır. Kimseyi tanımadığınız bir partinin ortasında birden en popüler insan olmanızı sağlar. Bir türlü yazmayı beceremediğin aşk mektubu için cesaret verir. Hiç yakalanamayan balıklar yüzünden çizilen karizmaya,yaşanan mutsuzluğa ilaç olur. Dizilerin en can alıcı sahnesinde heyecanı yatıştırma görevini üstlenir. Aynı dili konuşmadığınız anlarda, bir avuç soslu mısır tadınızı yerine getirir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kavrulmuş Soslu Mısır” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir