Tuzsuz Siyah Çekirdek

10.3031.90

Ay çekirdeği ailesinin en lezzetlilerinden olan siyah Japon ay çekirdeklerini tam mevsiminde taze taze topladık, tamamen sağlıklı koşullarda ayıkladık, tuzlu sevenler için kavurup, raflardaki yerini almasını sağladık. Biliyoruz ay çekirdeği çitlemek bir tür bağımlılık, bizim için de öyle…
Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler: ,

Tuzsuz Siyah Çekirdek

Ay çekirdeği ailesinin en lezzetlilerinden olan Tuzsuz Siyah Çekirdekleri tam mevsiminde taze taze topladık, tamamen sağlıklı koşullarda ayıkladık, tuzdan kaçınanlar için tuzsuz olarak kavurup,  kuruyemiş raflarında yerini almasını sağladık. Biliyoruz ay çekirdeği çitlemek bir tür bağımlılık, bizim için de öyle…

Ama içinizi rahatlatalım: Tuzsuz siyah Japon ay çekirdeklerinin vücudumuza olan faydaları da saymakla bitmiyor.

Fosfor ve Çinko Kaynağı

Tuzsuz siyah Japon ay çekirdeği bedenin kuvvetlenmesini ve fonksiyonlarının düzenlenmesini sağlayan pek çok vitamin ve mineral içerir. Bunların başında da fosfor ve çinko gelmektedir.

* Tuzsuz siyah Japon ay çekirdeği oldukça iyi bir fosfor kaynağıdır. Bu özelliği ile kalp ve böbrek fonksiyonlarının düzenlenmesine yardım eder.
* Aynı zamanda oldukça iyi bir çinko kaynağı olan tuzsuz siyah Japon ay çekirdeği bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve yaraların iyileşmesine yardımcı olur.
* İçeriğinde bulunan fosfor ve çinko diş ve kemik sağlığının korunmasında oldukça etkilidir.
* Ay çekirdeğinin içinde bulunan B6 kan şekeri düşmesinin önlenmesine yardımcı olur.
* Ay çekirdeği yağında bulunan bol miktardaki E vitamini antioksidan özelliklidir ve kalp, damar, beyin fonksiyonlarının düzenlenmesinde rol alır.
* Tuzsuz siyah Japon ay çekirdeği cildin yaşlanmasını yavaşlatır.

 

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Tuzsuz Siyah Çekirdek” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir